poniedziałek, 13 lipca 2015

Ramy do analizy kolorystycznej

Hej!

Od jakiegoś już czasu studiuję sobie analizę kolorystyczną,podzieloną na 12 typów urody, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Jednak można sobie ułatwić pracę wykorzystując ramy do analizy kolorystycznej. Poniżej pokażę wam na trzech typach urody jak to działa :)

Oto akcesoria. Można kupić tu:  http://sklep.colourandstyle.pl/


Dziewczyny są bez makijażu, ważne żeby było też widać kolor włosów. Twarz przykładamy do okienka w ramach i kombinujemy.
                     Dziewczyna ma czarne włosy,brązowe ( raczej piwne) oczy, ciemną karnację Makijaż został , więc zrobiony w takiej kolorystyce:Druga osoba to dziewczyna o jasnorudych włosach, zielonych oczach, cerze jasnej z piegami w ciepłym odcieniu


Po wszystkim wybrałyśmy makijaż taki:
Trzecia osoba to dziewczyna o ciemnoblond włosach, cerze jasnej z żółtym pigmentem i zielonych oczach:A makijaż jest taki:

Ramy i karty bardzo ułatwiają dobranie kolorów, można się nimi bawić, przykładać, odkładać...
Na stronie do kupienia również chusty kolorystyczne, karnety. Każdy salon powinien się zaopatrzyć w te akcesoria i obowiązkowo każda kolorystka powinna je mieć.


Oraz na Facebooka. Przemiła pani Aneta na pewno odpowie na wszystkie pytania :) Colour and Style - akcesoria do analizy kolorystycznej

Jak wam się podobają moje próby z ramami? myślicie, że dobrze zostały dobrane kolory w makijażu dla modelek?   

                                                           Do usłyszenia!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz